
De Speedy Vijl Moon is gemakkelijk in gebruik. De vorm van een halve maan zorgt ervoor dat óók het vijlen rondom de nagelriem gemakkelijk en soepel gaat.
De moon vijl 100/180 grit is een veelzijdige nagelvijl voor zowel het vormgeven als verfijnen van nagels. De 100 grit zijde is ideaal voor het inkorten en modelleren van kunstnagels zoals gel-, acryl- en polygelnagels, terwijl de 180 grit zijde perfect is voor het verfijnen en bijwerken van de nagel.
Wat je moet weten over de grits? Natuurlijke nagels vereisen een vijl met een andere grit dan gel- of acryl nagels. Hoe hoger het nummer van de grit, hoe gladder de vijl. Voor de natuurlijke nagel gebruik je de hoogste grit, en voor een hard product zoals acryl gebruik je weer een lage grit.
Verkrijgbaar in: 100/100, 100/180 & 80/80
Hoeveelheid: 12 of 50 stuks
Product specificaties
- Artikelnummer
- 441
- SKU
- 236360




